شنبه / ۱۸ دی ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۸۲۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

تقویت روحیه و مکتب سردار حاج قاسم سلیمانی در این استان کماکان جاریست

استاندار گفت: سردار سلیمانی به عنوان یک قهرمان ملی و الگویی برای همه جوانان مطرح است و تقویت روحیه و مکتب سردار حاج قاسم سلیمانی در این استان کماکان جاری است.

تقویت روحیه و مکتب سردار حاج قاسم سلیمانی در این استان کماکان جاریست
(شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰) ۱۳:۰۸

 به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان در گفتگو با رادیو مقاومت به تشریح برنامه های بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در سطح استان پرداخت.

مدرس خیابانی اظهار داشت: دومین سالگرد بزرگداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام(س) مقارن شد و مردم خونگرم و ولایتمدار سیستان و بلوچستان در همه شهرهای استان مراسم مختلفی با بزرگداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی بدون ملاحظه تفاوت های قومیتی و مذهبی برگزار کردند.
 
 وی خاطرنشان کرد: همه مردم سیستان و بلوچستان ارادت قلبی و ارادت واقعی به مقام والای این شهید بزرگوار دارند و مراسم مختلفی در اقصا نقاط این استان چه در شمال و چه در جنوب استان برای گرامیداشت سردار حاج قاسم از طریق قرارگاه قدس سپاه، تشکل‌های مردمی و پایگاه های بسیج مردمی، مساجد و هیئت ها و تکایا و حتی مراسم مختلفی توسط خود سران طوایف و اقوام در سطح استان برگزار شد.

 

 استاندار ادامه داد: تقویت روحیه و مکتب حاج قاسم در این استان کماکان جاری است و طی یک هفته استان شش شهیدوالا مقام تقدیم نظام کرد که این متاثر از انگیزه الهی و روحیه بسیجی و جهادی و نشات گرفته از مسیر و خون شهداست که در بین جوانان استان وجود دارد.

 

 وی افزود: حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک قهرمان ملی و الگویی برای جوانان ما مطرح است و کمتر کسی است که در کنار عکس مبارک حضرت امام و مقام معظم رهبری در محل کار و منزل عکس حاج قاسم را نصب نکرده و به این شهید والامقام و قهرمان ملی افتخار می کنند.
 
 این مقام خاطر نشان کرد: حاج قاسم سلیمانی یک الگوی جهانی است و راهش ادامه دارد و تا زمانی که این روحیه و منش در بین جوانان باشد به هیچ وجه نظام مقدس جمهوری اسلامی آسیب پذیر نخواهد بود و دشمنان ما که برای ضربه زدن به نظام از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند راه به جایی نخواهند برد .
تعداد بازدید : ۷۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید