یکشنبه / ۲۶ دی ۱۴۰۰ / ۰۸:۰۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۸۶۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

ادارات در شهرستان های تازه تاسیس مستقر شوند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در شهرستان های تازه تاسیس فقط تابلو درست کرده‌ایم و هیچ کدام از ادارات آنجا استقرار ندارند و برای انجام امور دوباره مردم به شهرستان های اصلی برمیگردند. وقتی دولت برای استقلال این شهرستان مصوبه داده، وزارتخانه ها هم باید ادارات را تفکیک کنند.

ادارات در شهرستان های تازه تاسیس مستقر شوند
(یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰) ۰۸:۰۶

حسین مدرس خیابانی در نشست شورای آموزش و پرورش با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد عنوان کرد: برای ساخت دو مدرسه در حاشیه شهر زاهدان با ذوب‌آهن اصفهان به توافق رسیده ایم.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش باید به صورت ویژه به ساخت مدارس در حاشیه شهر زاهدان بپردازد افزود: یک سری شورا درست کرده‌ایم و فقط تشکیل جلسه می دهیم به صرف اینکه استاندار جلسه برگزار کرده باشد. مثلا جلسه شورای آموزش و پرورش استان تشکیل می شود اما این شورا که از خود اختیار نداشته باشد و نتواند دو ناحیه را به سه ناحیه اضافه کند، این شورا چه کاربردی دارد!!!

استاندار خاطرنشان کرد: بخشی از اختیارات شورای آموزش و پرورش را که چه در مرکز و چه در اختیارات هیئت دولت است به شورای آموزش و پرورش استان‌ها محول کنید که انگیزه پیدا کنیم و در جاهایی که حداقل بار مالی نداشته باشد بتوانیم تصمیم بگیریم و اجرا کنیم.

تعداد بازدید : ۸۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید