سه شنبه / ۵ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۸۹۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

حضور و اقدام به موقع جمعیت هلال احمر در سیل جنوب استان باعث رضایت مردم شد.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری با حضور در جمعیت هلال احمر از خدمات این نهاد در امداد رسانی به سیل زدگان جنوب استان تقدیر و تشکر نمود.

حضور و اقدام به موقع جمعیت هلال احمر در سیل جنوب استان باعث رضایت مردم شد.
(سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰) ۱۱:۲۷

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ؛ رحمدل بامری معاون سیاسی اجتماعی استانداری به همراه مدیرکل امور اجتماعی استانداری با مدیرعامل و معاونین جمعیت هلال احمر استان دیدار کرد .

طی این جلسه ؛ رحمدل بامری به عنوان نماینده استاندار ضمن خدا قوت از خدمات مدیرعامل ، همکاران و مجموعه هلال احمر که با همدلی ، همگامی و همراهی در ارائه خدمات به مردم سیلزده جنوب استان از هیچ تلاشی دریغ نکردند تشکر نمود .

معاون سیاسی اجتماعی استانداری گفت : حضور مدیران در کنار مردم آسیب دیده باعث دلگرمی و آرامش آنان می شود و حضور پررنگ و میدانی مدیرعامل و مجموعه جمعیت هلال احمر استان از ابتدای سیل تا پایان امدادرسانی به سیل زدگان جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

وی همچنین از خدمات و اقدامات به موقع جمعیت هلال احمر در سیل جنوب استان تشکر نمود و گفت : بزرگترین محموله امدادی جمعیت هلال احمر در چند سال اخیر با 4 فروند هواپیما وارد کنارک شد و اقلام مورد نیاز سیلزدگان با نظارت و مدیریت مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان توسط نجاتگران این جمعیت بین مردم سیلزده توزیع شد.

وی ادامه داد : حضور و اقدام به موقع جمعیت هلال احمر در این امر باعث رضایت و تسکین آلام مردم گردید .

در این جلسه میربهاء الدین مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان نیر ضمن بیان عملکرد جمعیت در سیل جنوب استان گفت : در اثر بارندگی و سیل از 9 لغایت 23 دیماه سی هزارو 115 نفر آسیب دیده توسط 3827 نجاتگر و پرسنل در قالب 733 تیم عملیاتی امدادرسانی شدند و همچنین 14106 نفر در چادرهای هلال احمر اسکان اضطراری یافتند.

وی اضافه کرد: همچنین بر اثر بارندگی 26 دیماه ، مرحله دوم امدادرسانی به آسیب دیدگان آغاز و تا کنون به 3713 سیلزده در شهرستان ها و روستا های شمال و جنوب استان توسط 767 نجاتگر و پرسنل در قالب 163 تیم عملیاتی امداد رسانی شده است و تیم های امدادی جمعیت هلال احمر استان در حالت آماده باش می باشند و تا پایان عملیات امداد ونجات در کنار مردم خواهند بود .

وی همچنین در خصوص اقلام ارسالی به جمعیت هلال احمر شهرستان کنارک گفت : شارژ انبارهای امدادی جمعیت به صورت شناور انجام می گیرد بدین صورت که در هنگام هشدار وقوع بارندگی و سیل انبار شهرستان حادثه خیز توسط شعب معین تجهیز و کامل می شود تا خدمات امدادرسانی به بهترین نحو ممکن انجام شود و بعد از پایان امدادرسانی اقلامی که از انبارهای هلال احمر شهرستان های معین فرستاده شده تهیه و طبق لیست به آن شهرستان برگردانده می شود تا در صورت وقوع حادثه انبارهای جمعیت هلال احمر خالی نباشد.

بر اساس این گزارش پس از این دیدار معاون سیاسی اجتماعی استانداری به اتفاق مدیر عامل و معاونین با حضور در مرکز کنترل وهماهنگی عملیات امداد و نجات استان از روند و نحوه اجرای کار در این مرکز بازدید بعمل آوردند.

تعداد بازدید : ۸۷۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید