سه شنبه / ۵ بهمن ۱۴۰۰ / ۲۱:۱۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۸۹۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار:

۴۷ حزب شناسنامه دار در سیستان و بلوچستان وجود دارد

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ۴۷ حزب شناسنامه‌دار در سه گروه اصلاح‌طلب، اصولگرا و مستقل در سطح استان داریم و همه این احزاب در چارچوب اهداف نظام حرکت کرده‌اند و تمام تلاششان این است که سرباز نظام باشند.

۴۷ حزب شناسنامه دار در سیستان و بلوچستان وجود دارد
(سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰) ۲۱:۱۲

رحمدل بامری روز سه‌شنبه در نشست هم‌اندیشی با دبیران احزاب سیاسی سیستان و بلوچستان ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) اظهارداشت: احزاب در چارچوب نظام مقدس جمهوری اسلامی در استان به عنوان ظرفیت، پل ارتباطی بین مردم و نظام و سیستم‌های اجرایی مانند سایر گروه‌های مرجع هستند. 

وی خاطرنشان کرد: آنچه که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نهادینه شده استفاده از همه ظرفیت‌ها و ظرافت‌هاست به طبع  ظرفیت احزاب هم نهادینه شده و دولت قطعاً تمام تلاش و توانش این بوده که از این ظرفیت‌ها استفاده کند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: استفاده از ظرفیت احزاب، راهکارها و پیشنهادات و برخی انتقادات بجا و سازنده برای پیشبرد امور در سطح استان  انجام خواهد شد. 

وی با بیان اینکه سیستان و بلوچستان استان ویژه‌ای است و ظرفیت‌های خاص و همچنین مشکلات منحصر به خود را نیز دارد گفت: این استان دارای ظرفیت نیروی انسانی است که این مهم عامل توسعه و مهمترین گزینه توسعه به شمار می آید.

بامری با بیان اینکه رویکرد نظام و دولت مبتنی بر توسعه سیستان و بلوچستان است از اینرو از ظرفیت احزاب به شکل مناسب‌تری نسبت به گذشته استفاده خواهد شد ادامه داد: از تقویت و توسعه احزاب برای انجام بهتر امور در سطح استان و سطح ملی استفاده خواهد شد.


تعداد بازدید : ۹۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید