جمعه / ۸ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۵:۴۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۸۹۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

ساماندهی گروه‌های جهادی با توجه به اولویت‌های سیستان و بلوچستان ضروری است

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری گفت: ساماندهی گروه‌های جهادی به سمت مطلوب با توجه به اولویت‌ها ضروری است بنابراین از توان و ظرفیت مجموعه گروه‌های جهادی و نهادهای انقلابی طبق برنامه، سند محوری و شرایط استفاده می‌شود.

ساماندهی گروه‌های جهادی با توجه به اولویت‌های سیستان و بلوچستان ضروری است
(جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰) ۱۵:۴۷

رحمدل بامری در نشست با گروه‌های جهادی سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت ایام ولادت حضرت زهرا(س) اظهارداشت: هر خدمتی که بتوانیم پیگیری و برای مردم انجام دهیم عامه‌المنفعه است و به اسم شخص، فرد، گروه و نهاد خاصی نیست.

وی با بیان این‌که هر کاری که می‌خواهیم انجام دهیم باید در نظر داشته باشیم که برای این استان، مردم، کشور و افراد ذی حق و رفع مشکل است افزود: رسیدگی به پروژه‌های نیمه تمام، روستاها، حاشیه شهرها جزو اولویت‌هاست.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به این‌که نشست‌ها با گروه‌های جهادی هر۲ هفته یکبار برگزار خواهد شد بیان کرد: ما باید به سمت خیران بومی برویم این نکته تاکنون مغفول مانده است.

وی با بیان این‌که ما در سیستان و بلوچستان سرمایه‌دار داریم ولی سرمایه‌گذار نداریم ادامه داد: همه وظیفه داریم از سرمایه‌های خرد و کلان و ظرفیت سرمایه‌داران برای انجام امور جهادی و عمرانی استفاده کنیم.

بامری گفت: امیدواریم خدواند به ما توفیق دهد همه‌ی من و شما به وظایف و تکالیفمان خوب عمل کنیم و آن چه که باعث رضایت پروردگار است به برکت خون شهدا  فراهم و بتوانیم امسال با حلاوت خدمات صادقانه نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای مردم بیشتر ارزانی داریم.

تعداد بازدید : ۸۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید