جمعه / ۸ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۵:۵۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۸۹۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

تاکید استاندار بر تامین آب شرب و تکمیل زیرساخت های شهرستان دلگان

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر تامین آب شرب روستاهای شهرستان دلگان گفت: آب و فاضلاب استان متعهد شد؛ با تامین اعتبار پروژه آب شرب از محل اعتبارات مدیریت بحران استان، خط انتقال ۴۲ کیلومتری آب شرب روستاهای دلگان که ۲۷ کیلومتر آن قبلاً اجرایی شده است، را تکمیل کند.

تاکید استاندار بر تامین آب شرب و تکمیل زیرساخت های شهرستان دلگان
(جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰) ۱۵:۵۲

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی «استاندار»در بازدید از دهستان چاهکیچی شهرستان دلگان بیان داشت: اعتبار مورد نیاز در شورای برنامه ریزی استان تخصیص داده می‌شود تا پیمانکار در کوتاهترین زمان ممکن آب شرب را به این روستاها برساند.

وی افزود: بسیاری از زیرساخت های این شهرستان ضعیف است و این موضوع سبب شده خسارات عمده‌ای به راه‌های اصلی و روستایی این شهرستان وارد شود.

استاندار گفت: مهمترین موضوع این منطقه بحث سیل بند هاست که مقرر شد؛ با تزریق اعتبارات مورد نیاز، سیل بند های موجود تکمیل شود.

حسین مدرس خیابانی اضافه کرد: مقرر شد؛ لوازم‌خانگی به تعداد ۱۰۰ خانوار که بیشترین خسارت را دیده اند، تامین شود و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ره نیز تامین ۱۰۰۰ رأس دام مولد را برای اشتغال این خانواده ها متقبل شده است ضمن اینکه کمیته امداد نیز با اقدامات حمایتی و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی این خانوارها را حمایت خواهد کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان در پایان گفت: در مجموع باید اقداماتی در بحث تامین زیرساخت ها انجام دهیم که هنگام بارش باران رحمت الهی، مردم هیچ گونه نگرانی و دغدغه ای نداشته باشند.

تعداد بازدید : ۸۷۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید