جمعه / ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۶:۱۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۰۹۱۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

امنیت لازمه رسیدن به توسعه اقتصادی است

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تا وقتی امنیت نباشد کسی از موضوعات دیگر مانند توسعه اقتصاد و فرهنگ نمی‌تواند صحبت کند در واقع بزرگ‌ترین نعمت‌ها صحت و امنیت است.

امنیت لازمه رسیدن به توسعه اقتصادی است
(جمعه ۱۵ بهمن ۱۴۰۰) ۱۶:۱۰

به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی شامگاه پنجشنبه در آیین معارفه سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان اظهارداشت: امروز امنیت همه چیز یک کشور است و چیزی واجب‌تر از این مفهوم نداریم زیرا اگر کشوری امنیت نداشته باشد هیچ چیز ندارد.

وی با بیان اینکه کشورمان با هجمه‌های جنگ‌های شدید به لحاظ جنگ‌های نرم و رسانه‌ای روبروست و بارها گفته شده جنگ رسانه‌ای دشمن فوق‌العاده خطرناک‌تر و پرقدرت‌تر است افزود: جنگی که اکنون برای کشورمان است جنگی ترکیبی همه جانبه بوده که از جنگ سایبری تا تحریمی را شامل می‌شود.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مرزهای طولانی، تفاوت‌های فوق العاده در حوزه قومیت‌ها و ترکیب‌های مذهبی و فاصله زیاد شاخص‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و توسعه‌ای استان با سایر نقاط از ویژگی‌های امنیتی این منطقه است تصریح کرد: خدمت کردن در این استان هم به لحاظ ارج و منزلت و هم به لحاظ پیچیدگی و حساسیت یک توفیق است.

وی با اشاره به اینکه شاخص‌های امنیتی سیستان و بلوچستان شاخص‌های قابل قبول است تصریح کرد: هر روز که می‌گذرد انقلاب ما تنومندتر و با صلابت تر می‌شود.

مدرس خیابانی افزود: مرزهای طولانی سیستان و بلوچستان به اندازه چند کشور اروپایی است که فارغ از نگاه امنیتی می‌توان از آن بهره‌برداری اقتصادی داشته باشیم.

در پایان نشست محمد هادی مرعشی تکریم و علیرضا مرحمتی به عنوان سرپرست معاونت امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان معرفی شد.


تعداد بازدید : ۱,۰۷۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید