چهارشنبه / ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۲۲:۵۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۱۷۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

رسالت مهم مسوولان امیدآفرینی است

استاندار گفت:امروز رسالت مهم مسوولان تشریح دستاوردهای نظام و امید آفرینی در میان مردم است و مسوولان باید سردمدار امید آفرینی باشند.

رسالت مهم مسوولان امیدآفرینی است
(چهارشنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۲۲:۵۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس‌خیابانی "استاندار سیستان و بلوچستان" امروز چهارشنبه در نشست برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: امروز رسالت مهم مسوولان تشریح دستاوردهای نظام و امید آفرینی در میان مردم است و مسوولان باید سردمدار امید آفرینی باشند زیرا ناامیدی حربه شیطان است و دشمنان با این حربه وارد عرصه شده اند که باید با هوشیاری لازم حربه های شیاطین و دشمنان شیطان صفت را خنثی کنیم.

مدرس خیابانی گفت: در موقعیتی که دشمنان دائم ناامیدی را در کشور پمپاژ می کنند وظیفه عموم مردم بویژه صاحبان تریبون، رسانه ها، نخبگان، سران و بزرگان طوایف، مدیران و مسوولان دستگاههای اجرایی امید آفرینی در جامعه است.

وی خاطر نشان کرد: عموم مردم عزیز وظیفه اطلاع رسانی برای حضور گسترده در راهپیمایی روزجهانی قدس را برعهده دارند زیرا همانگونه که امام خمینی (ره) فرمودند روز قدس روز اسلام است، باید در این روز بزرگ وحدت و انسجام اسلامی را در دنیا به نمایش بگذاریم.

استاندار از مردم انقلابی استان برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد و گفت: راهپیمایی روز قدس؛ نمایش وحدت و قدرت مسلمانان در برابر صهیونیست ها و نظام استکبار است و در استان سیستان و بلوچستان که اقوام و مذاهب اسلامی در کنار هم، یکصدا، زیر یک پرچم، انزجار خود را از استکبار جهانی و صهیونیست اعلام می‌کنند، جلوه ویژه ای دارد.

وی تصریح کرد:مانعی از نظر کرونا برای حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس وجود ندارد و با توجه به کنترل‌ها و اقدامات پیشگیرانه از کرونا هیچ مانعی برای حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس وجود ندارد.

وی عنوان کرد: امنیت، نظم و انضباط و اطلاع رسانی از مهمترین اقدامات و برنامه ها برای برگزاری بهینه راهپیمایی روز جهانی قدس در استان است.

مدرس خیابانی بیان کرد: راهپیمایی خودرویی با وجودی که نظم و انضباط آن خیلی مشکل‌تر است در ۲ سال اخیر به خوبی انجام شد و اطمینان داریم که راهپیمایی روز قدس با مشارکت عموم مردم نیز به خوبی و با شکوه برگزار خواهد شد.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: نقش صدا و سیما و سایر رسانه ها بویژه فضای مجازی، افراد متنفذ، علما، روحانیون، نخبگان، سران و بزرگان طوایف در اطلاع رسانی و ترغیب و تشویق مردم برای حضور گسترده در این راهپیمایی خیلی مهم و تاثیرگذار است به همین سبب انتظار است با حداکثر توان وارد میدان شویم.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان نیز با ارائه گزارشی از برنامه ها و اقدامات انجام شده در زمینه برگزاری با شکوه راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: حضور شیعه و سنی در کنار هم نشان دهنده وحدت و انسجام مسلمانان در سراسر دنیا است.

عباس صفدری افزود: برگزاری راهپیمایی و مراسم روزجهانی قدس در کشورهای مختلف نشان از حمایت جهانی از مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف است.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و معاندان بدانند که مردم دنیا حامی فلسطین و قدس و مقاومت اسلامی هستند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: براساس برنامه ریزی ها، در ۵۰ نقطه جمعیتی استان راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور قشرهای مختلف شیعه و سنی برگزار می شود.

تعداد بازدید : ۱,۲۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید