یکشنبه / ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۶:۱۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۲۲۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

محور گُشت به سراوان تک بانده خواهد شد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: علت اصلی تصادفات در استان جاده‌های دو طرفه است در همین راستا محور گُشت به سراوان با آسفالت و بهسازی جاده قدیمی تک بانده خواهد شد و به زودی زیر بار ترافیکی می‌رود.

محور گُشت به سراوان تک بانده خواهد شد
(یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۶:۱۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی روز یکشنبه در نشست مشترک با با ائمه شیعه و سنی اظهارداشت: سراوان از جمله شهرهای پر استعداد سیستان و بلوچستان است که باید آن را مهد علم و فرهنگ بنامیم.

وی ادامه داد: ما امروز مظهر وحدت و همدلی را در علمای اهل سنت و شیعه می ببنیم که همگی برای آبادانی شهرستان سراوان تلاش کرده و می‌کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اهمیت ارتباط بین فرمانداران و ائمه جمعه افزود: ائمه جمعه همواره مطالبات مردم را طرح می‌کنند.

وی ادامه داد: با وجود تمام محدودیت‌ها در سیستان و بلوچستان، طرح‌ها و برنامه‌های خوبی در استان اجرا می‌شود که جای امیدواری است.

مدرس خیابانی خاطرنشان کرد: بیش از ۲۷۰۰ روستا در طرح جهاد آبرسانی از آب شرب بهره مند خواهند شد همچنین بیش از 25 درصد پروژه‌های طرح محرومیت‌زدایی کشور به سیستان و بلوچستان تعلق دارد.

وی اذعان کرد: بالاترین رقم مصوبات و اعتبارات سفر ریاست جمهوری به سیستان و بلوچستان اختصاص دارد.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: مردم دیگر تحمل سابق را ندارند لذا باید تلاش کنیم تا پروژهای خود را در کمترین زمان به سرانجام برسانیم.

وی ادامه داد: محور اصلی برنامه ما توسعه شاخص‌های زیربنایی است؛ که ما به آب و راه به عنوان دو الویت مهم استان اختصاص دادیم.

مدرس خیابانی تاکید کرد: با توجه به آمار بالای کشته‌شدگان در تصادفات جاده‌ای ۱۰۰ کیلومتر بزرگراه در شمال و ۱۴۰ کیلومتر در جنوب استان تا پایان سالجاری ساخته خواهد شد.

تعداد بازدید : ۱,۳۶۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید