سه شنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۳:۰۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۲۳۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:

وظیفه جامعه آموزشی با توجه به شعار سال بیشتر از گذشته است

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شعار سال قطعا وظیفه و تکلیف ما بویژه جامعه آموزشی، پارک و علم و فناوری و فنی و حرفه‌ای بیشتر از گذشته خوهد بود.

وظیفه جامعه آموزشی با توجه به شعار سال بیشتر از گذشته است
(سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۳:۰۵

رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری در اولین همایش فناوری و جامعه در دانشگاه سیستان و بلوچستان اظهارداشت: اهمیت حوزه دانش بنیان را شما اساتید و بزرگواران می‌دانید که چه اثراتی در ابعاد فرهنگی، علمی و اقتصادی همه جانبه جامعه می‌تواند داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه حوزه دانش‌بنیان بسیار مقوله اثرگذاری است خاطرنشان کرد: امروز با وجود جنگ ظالمانه اقتصادی قطعا مسیر استفاده از ظرفیت‌های دانش بنیان بسیار ضروری و دارای اهمیت است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان اظهارداشت: استفاده از ظرفیت و فرصت مجموعه دانش‌بنیان‌ها در این استان ضروری است.

وی با بیان اینکه پارک علم و فناوری در سیستان و بلوچستان ظرفیت بی‌نظیری بوده و امروز جزو مجموعه‌های برتر کشوری است ادامه داد: از این ظرفیت باید نهایت استفاده را در افزایش تولیدات استان و جامعه هدف ببریم.

بامری بیان کرد: در این سال ما به شعار سال تنها اکتفا به سربرگ نکنیم و در میدان عمل باشیم و از همه ظرفیت‌ها و فرصت‌ها برای تحقق این شعار استفاده کنیم.

تعداد بازدید : ۱,۵۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید