چهارشنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۹:۱۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۲۳۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

انتصاب مدیران بر مبنای معیارهای دولت سیزدهم و رویکرد تفکر توسعه ای مدنظر است

استاندار سیستان و بلوچستان با ادغان به خواست «جبهه انقلاب» مبنی بر انتصاب مدیران کارآمد، جهادی و انقلابی گفت: در انتصابات معیارهای مقام معظم رهبری مبنی بر میدان دادن به جوانان شامل جوان مومن، انقلابی با روحیه جهادی مدنظر قرار گرفته است.

انتصاب مدیران بر مبنای معیارهای دولت سیزدهم و رویکرد تفکر توسعه ای مدنظر است
(چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۱۲

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در دیدار اعضای حزب موتلفه اسلامی استان افزود: معاونان استاندار براساس معیارهای دولت سیزدهم مبنی بر شایسته گزینی و کارآمدی گزینش شدند و برای انتصاب فرمانداران علاوه بر کارآمدی، معیارهای محلی با هدف پایه گذاری تفکر توسعه ای در همه سطوح مدیریتی لحاظ شده است.

نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان بیان کرد: احزاب در سه حوزه مبانی فکری، رویکردی و عملکردی در توسعه سیاسی و فرهنگی کشور سهم بسزایی دارند.

مدرس خیابانی با بیان اینکه این حزب به عنوان ریشه دارترین و گسترده ترین حزب با بیش از چهار دهه فعالیت در پاسداری از انقلاب و ارزشهای اسلامی، عملکرد آن در چارچوب منّویات مقام معظم رهبری بوده است، گفت: حزب موتلفه در حوزه رویکردی در برخورد با مسائل مختلف جامعه در میدان واقعیت، متعادل ترین رویکرد را با حمایت، رصد و تقدیر هوشمندانه داشته و مشی رهبری انقلاب را با پشتیبانی از دولتهای مستقر دنبال کرده است.

وی ادامه داد: در حوزه عملکردی باید از ظرفیت این حزب در مسئولیت های اجرایی با توجه به رویکرد موافق آن با سیاست های دولت استفاده شود.

استاندار با بیان اینکه فرهنگ به عنوان زیربنای توسعه سایر بخش ها به دلیل برخورداری از پیچیدگی و اثرگذاری خاص در جامعه، نفوذ بطئی و هدف گذاری غیرکمی، با دستور و بخشنامه اداری به نتیجه مطلوب نمی رسد.

وی ضمن تاکید بر همکاری همه نهادهای فرهنگی از جمله رسانه های جمعی به ویژه فضای مجازی و حوزه های علمیه در مسیر بالندگی این حوزه افزود: باید با الگوسازی فرهنگی در مواجهه با ناهنجاری ها و آسیب ها، الگوهای موفق به جامعه معرفی شوند.

مدرس خیابانی با بیان اینکه با نگاه ویژه رهبری و حمایت رئیس جمهور، پروژه های عمرانی خوبی در بخشهای مختلف استان شروع شده است؛ در ادامه از اختصاص بیشترین میزان اعتبارات( بدون سهمیه نفت) سال 1401 به این استان ، رتبه اول طرح نهضت ملی مسکن ، رشد 79 برابری صادرات از بازارچه بین المللی میلک در مقایسه با مدت مشابه پارسال و آبرسانی به 2883 روستای استان در طرح ملی جهاد آبرسانی خبر داد.


تعداد بازدید : ۱,۷۶۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید