چهارشنبه / ۴ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۳:۳۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۲۶۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

رفع موانع دست و پاگیر پرداخت تسهیلات بانکی در سیستان و بلوچستان به دستور رییس جمهور

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برخی از شرایط و ضوابط دست و پاگیر پرداخت تسهیلات بانک‌ها در استان؛ بر اساس دستور رییس جمهور و اصلاح شبکه بانکی همچنین ابلاغیه وزارت اقتصاد و بانک مرکزی رفع شده است.

رفع موانع دست و پاگیر پرداخت تسهیلات بانکی در سیستان و بلوچستان به دستور رییس جمهور
(چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱) ۱۳:۳۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی "استاندار" روز چهارشنبه در " نشست شورای هماهنگی بانک‌ها" که با موضوع پرداخت تسهیلات به واحد‌های اقتصادی استان برگزار می شد، اظهارداشت: بسیاری از پروژه های استان که تاکنون به بهره‌برداری رسیده‌اند از مصوبات سفر ریاست جمهوری نشات می گیرند.

وی ادامه داد: مصوبات سفر رئیس جمهور متمایز از همه اقدامات اجرایی و برنامه ریزی شده است که در توسعه استان بسیار موثر خواهد بود.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کلیه بانکهای دولتی و غیر دولتی استان موظفند؛ منابع مربوط به حسابهای قرض الحسنه استان را صرفاً برای پرداخت وام قرض الحسنه در داخل مصرف و از پرداخت در خارج از این استان خودداری نمایند.

وی خاطرنشان کرد: پرداخت تسهیلات اهمیت فراوانی دارد زیرا اگر این تسهیلات تاخیر داشته باشد؛ دیگر پروژه با آن مبلغ برنامه‌ریزی‌شده جمع نخواهد شد لذا محاسبه میانگین زمان پرداخت بعد از تکمیل مدارک در دستور کار قرار گیرد.

مدرس خیابانی با اشاره به سرعت اجرای طرح جهاد آبرسانی ادامه داد: یک ماه از شروع طرح جهاد آبرسانی می‌گذرد و خوشبختانه این طرح در سیستان و بلوچستان ۳۰ درصد پیشرفت داشته است.

تعداد بازدید : ۱,۴۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید