پنج شنبه / ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ / ۰۹:۴۶
سرویس : دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع
کد خبر : ۱۱۳۰۶
گزارشگر : ۱۵۵۹
سرویس دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع

آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان زابل

آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان زابل
(پنج شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱) ۰۹:۴۶
آیین تکریم عباسعلی ارجمندی و معارفه حسین سنجرانی بعنوان سرپرست معاونت استانداری و فرماندار ویژه شهرستان زابل که امروز یکشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان زابل با حضور مهندس بامری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان ، مهندس سرایانی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری سیستان و بلوچستان ، حجت الاسلام عزیزی امام جمعه زابل، حجت الاسلام پارسا امام جمعه بنجار ، اعضای شورای تامین و شورای اداری شهرستان زابل و اقشار مختلف مردم همراه و قدرشناس این خطه از ایران اسلامی برگزار شد.

در این جلسه مهندس ارجمندی عنوان کرد: سپاس یگانه معبود هستی که بر ما منت نهاد تا شاهد انسانهایی از جنس مردم باشیم، در اینجا لازم است تقدیر و تشکر بعمل آوردم از کلیه همراهان، مسئولین و مردم شریف سیستان که در راه توسعه و پیشرفت سرزمین خود از هیچ کوششی دریغ نکردند و در جهت اعتلای آرمان های جمهوری اسلامی ایران گام نهادند.

مهندس سنجرانی سرپرست معاونت استانداری و فرماندار ویژه شهرستان زابل نیز در این آیین با تقدیر از اعتماد استاندار و وزیر کشور و خدمات مهندس ارجمندی فرماندار سابق شهرستان زابل ، گفت : امیدوارم بتوانم با همت و تلاش مضاعف خدمتگذار صدیقی برای مردم باشم و رضایت این مردم صبور که بیش از دو دهه با خشکسالی دست و پنجه نرم می کنند را کسب و در پی آن نیز موجبات خوشنودی پروردگار متعال را فراهم آورم.

حسین سنجرانی تصریح کرد : کشور ما درشرایط بسیار ویژه ای قراردارد هدف دشمنان این است که نگذارند این انقلاب پیشرفت کند و می خواهند امنیت و آسایش مردم را که از آثار و برکات نظام است سلب کنند ، الحمدلله با رهبری داهیانه رهبر فرزانه ، همکاری مردم و تلاش های نیروهای مسلح و امنیتی کشورمان این نقشه ها و توطئه ها نقش بر آب شده و درخت انقلاب اسلامی تنومند تر و سرافراز تر از گذشته شده است.

سرپرست معاونت استانداری و فرماندار ویژه شهرستان زابل با بیان اینکه خدمت به سیستان و سیستانی برای من افتخاری ست بزرگ و ارزشمند ، به تشریح آثار حاصل از همکاری کلیه ادارات در طول رزومه خویش پرداخت و تصریح کرد : با همراهی و همدلی مردم و مسئولان بر مشکلات فائق خواهیم آمد.

سنجرانی تصریح کرد : سیستان مردمی فرهیخته ، متمدن و ولایت مدار دارد که شایسته بهترین ها هستند . از مشکلات وآسیبهای اجتماعی شهرستان اعم از حاشیه نشینی، اعتیاد ، سرقت و… مطلع و با آنها آشنا هستم و برای رفع این کاستی ها و معضلات نیازمند همکاری و یاری همه ی کسانی هستیم که دل در گرو اعتلای سیستان و سیستانی دارند.
تعداد بازدید : ۱,۰۷۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید