پنج شنبه / ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ / ۰۶:۵۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۲۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

دانشگاه ها در حوزه اشتغال تقسیم موضوعی کنند

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه دانشگاه ها در حوزه اشتغال تقسیم موضوعی کرده و از جهات گوناگون ورود کنند، گفت: تمام همت و تلاش شما بایستی بر روی ایجاد اشتغال متمرکز باشد؛ زیرا اشتغال در رفاه عمومی و امنیت اجتماعی بسیار تاثیر گذار است.

دانشگاه ها در حوزه اشتغال تقسیم موضوعی کنند
(پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱) ۰۶:۵۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی "استاندار"در کارگروه دانش بنیان، اشتغال و کار‌آفرینی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: کارگروه قرارگاه دانش بنیان کمک می‌کند؛ حوزه اشتغال با حالت تصاعدی در استان اتفاق بیافتد.

وی با اشاره به اینکه حس کمک و همکاری برای ایجاد اشتغال تکلیف همگان در استان است، افزود: حوزه دانش‌بنیان امسال باید تغییر کند و در این راستا تقاضا می کنم؛ دانشگاه‌ها نیز قرارگاه تولید و اشتغال تشکیل دهند.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه دانشگاه‌های مختلف استان در حوزه اشتغال ورود کنند، تصریح کرد: ما مسیر توسعه، تولید و اشتغال استان را به سرعت طی می‌کنیم و در همه جا پارادایم توسعه رفته و در این راستا دانشگاه باید خود را به این مهم برساند و نقش آفرینی‌شان بیشتر شود.

وی با بیان اینکه دانش‌بنیان نباید محدود به مرکز استان باشد، گفت: فضاهای معطل هر کدام از شهرستان‌ها شناسایی و پارک و علم فناوری در آن‌ها ایجاد شود.

مدرس خیابانی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه «تحقیقات، علم و دانش مسیرش باید تجاری‌سازی شود» بیان کرد: در جلسه بعد گزارشی از عملکرد برش شهرستانی و دستگاه‌های مختلف در حوزه قرارگاه دانش بنیان ارائه شود.


تعداد بازدید : ۱,۳۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید