پنج شنبه / ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ / ۰۸:۴۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۲۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
معاون استاندار:

خدمات کادر بهداشت و درمان در استان ماندگار است

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت: در بحث سلامت؛ مجموعه کادر بهداشت و درمان استان در جبهه سلامت با توجه به شرایط ویژه استان و همسایگی با دو کشور افغانستان و پاکستان و شیوع بیماری های واگیر، خدمات ماندگاری را انجام داده اند.

خدمات کادر بهداشت و درمان در استان ماندگار است
(پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱) ۰۸:۴۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ جلسه هماهنگی و هم اندیشی بیمه سلامت سیستان و بلوچستان به ریاست معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان و با حضور ناصحی مدیر عامل بیمه سلامت ایران، و تعدادی از روسای دانشگاه های استان برگزار شد.

رحمدل بامری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری در این نشست اظهار داشت: پرسنل و مسئولان بیمه سلامت استان خدماتی ستودنی به مردم ارائه داده اند.

وی افزود: علی رغم همه خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سالیان مختلف برای توسعه شاخصهای استان باز هم این استان در کنار همه ظرفیت ها، از محرومیت هایی نیز رنج می برد.

وی ادامه داد: شرایط استان سیستان و بلوچستان شرایط ویژه ای است و همچنان که در جبهه امنیت، مرزداران غیور ما جان خود را از دست می دهند تا برای کل کشور امنیت ایجاد کنند، در جبهه سلامت نیز مجموعه دست اندرکاران حوزه سلامت با توجه به شرایط ناپایدار کشورهای همسایه، با اقدامات به موقع مانع شیوع بیمارهای مختلف در کل کشور می شوند.

وی با اشاره به وجود ریزگردها در استان سیستان و بلوچستان افزود: بالاترین آمار سل در کشور مربوط به این استان می باشد و اگر در گذشته‌ شاهد طوفان های ۱۲۰ روزه در استان بودیم؛ امروزه شاهد طوفان‌های ۳۶۰ روزه هستیم و مساله ریزگردها یکی از مشکلات اساسی مردم این استان شده است به طوری که مردم شبانه روزی با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در پایان بیان داشت: مردم استان سیستان و بلوچستان همواره پای آرمانهای انقلاب ایستاده اند و همان روستاییانی که با این مشکلات سخت دست و پنجه نرم می‌کنند، حتی بدون امکانات نیز برای مقابله با دشمنان آماده اند.

تعداد بازدید : ۱,۵۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید