شنبه / ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۲:۴۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۳۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

همه باید برای تحقق اهداف قرارگاه جوانی جمعیت تلاش کنیم

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری همه باید برای تحقق اهداف قرارگاه جوانی جمعیت تلاش کنیم.

همه باید برای تحقق اهداف قرارگاه جوانی جمعیت تلاش کنیم
(شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱) ۱۲:۴۴

به گزارش روابط عمومی استانداری، حسین مدرس خیابانی روز شنبه در نشست قرارگاه حمایت از خانواده وجوانی جمعیت اظهارداشت: تمامی دستگاه‌های عضو قرارگاه جوانی جمعیت وظایف خود را باید به نحو مطلوب انجام دهند.

وی ادامه داد: تامین اعتبارات برای خرید جهیزیه و کمک‌های ودیعه مسکن و ازدواج در دستور کار قرار گیرد.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: یکی از عوامل تسهیل ازدواج و فرزندآوری اعطای تسهیلات از سوی بانک هاست که این امر باید روان شود.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه سیستان و بلوچستان بالاترین نرخ رشد جمعیت را داراست اما باید برای افزایش جمعیت در استان تلاش کرده تا دچار پیری جمعیت نشویم.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این نشست گفت: در سطح کشور باید با تلاش مضاعف و برنامه‌ریزی برای جوانی جمعیت تلاش کنیم.

رحمدل بامری ادامه داد: در سیستان و بلوچستان با تاکید استاندار جلسه کارگروه جوانی جمعیت پیرامون سه بحث ازدواج، درمان ناباروری و تعریف مشوق‌هایی برای فرزندآوری تشکیل شد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با احصا مشکلات بتوانیم فرمان ولی فقیه پیرامون فرزندآوری و جوانی جمعیت را اجرا و نگرانی از آینده که متوجه جامعه ما خواهد شد را برطرف کنیم.

بامری افزود: در حوزه درمان ناباروری یک مرکز در سطح استان هم‌اینک مشغول به فعالیت است که تلاش می‌کنیم مراکز بیشتری راه‌اندازی شود.


تعداد بازدید : ۱,۵۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید