شنبه / ۱۱ تیر ۱۴۰۱ / ۱۰:۴۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۳۷۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

بانوان شاغل در بازارچه سیستان در شهرستان زاهدان از تسهیلات اشتغالزایی بهره مند شدند

با دستور استاندار سیستان و بلوچستان، بانوان شاغل در بازارچه‌ خیابان سیستان شهرستان زاهدان از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید بهره‌مند شدند.

بانوان شاغل در بازارچه سیستان در شهرستان زاهدان از تسهیلات اشتغالزایی بهره مند شدند
(شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱) ۱۰:۴۳
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ غلامعلی صمصامی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان در این باره گفت: پس از بازدید از بازارچه فروش محصولات بانوان در خیابان سیستان شهر زاهدان، شرایط بررسی و مقدمات اولیه برای اعطای تسهیلات به آنان انجام شد.

صمصامی افزود: این بانوان سرپرست خانوار برای گسترش کسب و کار خود نیازمند تسهیلات ارزان قیمت هستند که صندوق کارآفرینی امید این تسهیلات را در اختیار آنان قرار می‌دهد.

وی بیان کرد: برای سرعت بخشی و سهولت در کار، گروهی از کارکنان شعبه صندوق کارآفرینی امید شهرستان زاهدان در محل این بازارچه مستقر و مراحل ثبت نام و تشکیل پرونده‌های تسهیلات انجام شد.

مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: در مجموع تاکنون بیش از ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات کم‌بهره به ۱۳ نفر از بانوان شاغل در این بازارچه پرداخت شده است.

صمصامی در خصوص ضمانت این تسهیلات نیز بیان کرد: صندوق کارآفرینی امید برای بانوان این بازارچه کمترین میزان ضمانت را درنظر گرفته و تلاش کردیم که کسی بخاطر نداشتن ضامن از این تسهیلات محروم نشود.

وی همچنین گفت: از جمله طرح‌های حمایت شده این بازارچه می‌توان به کارگاه تولید عرقیجات گیاهی، نانوایی سنتی، آرایشگاه بانوان، فروش پوشاک و سوزن دوزی، تابلو نویسی، فروش ظروف یکبار مصرف و فروش گیاهان زینتی اشاره کرد.

تعداد بازدید : ۱,۵۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید