شنبه / ۱۸ تیر ۱۴۰۱ / ۱۶:۰۳
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۴۰۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

سیستان و بلوچستان رتبه اول طرح نهضت ملی مسکن را کسب کرد

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این استان در طرح نهضت ملی مسکن رتبه اول را کسب کرده، گفت: اجرای این طرح در این استان بیشتر از سایر نقاط دارای اهمیت بوده و موجب اشتغال بیش از ۱۴ هزار و ۳۶۵ هزار نفر شده است.

سیستان و بلوچستان رتبه اول طرح نهضت ملی مسکن را کسب کرد
(شنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۱) ۱۶:۰۳

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در نشست شورای مسکن استان اظهار داشت: نهضت ملی مسکن یکی از محوری ترین برنامه های دولت سیزدهم است که با هدف تامین مسکن برای اقشار کم درآمد و رونق کسب و کار و فعالیت های اقتصادی اجرا می‌شود.

استاندار سیستان و بلوچستان اذعان کرد: برای ۱۸ هزار و ۲۱۸ واحد مسکونی زیر نظر ادارات کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان پروانه ساختمانی اخذ شده است که تاکنون ۱۶ هزار و ۶۴۵ واحد آن به مرحله فونداسیون رسیده است.

وی ادامه: افزون بر چهار هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن همزمان با هفته دولت در این استان آماده بهره برداری می شود.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: شاهدیم که نهضت ملی مسکن پیشرفت خوبی در استان داشته و آمار بالای اشتغال حاصل از این پروژه نمایانگر این بوده که به خوبی جلو رفته است.

وی خاطرنشان کرد: از عواملی که موجب جلو رفتن پروژه ها می شود پیمانکار خوب است در این راستا رتبه بندی پیمانکاران در دستور کار قرار گیرد تا سایر پیمانکار آن بتوانند از تجربیات پیمانکار موفق استفاده کنند.

مدرس خیابانی اذعان کرد: پروژه های عمرانی استان مرتب رصد می شوند به طور مثال پروژه ساخت مسکن کنارک در بازدیدهای انجام شده پیشرفت خیلی خوبی داشته است.

وی ادامه داد: مسکن یک موضوع ملی است دستگاههای اجرایی مکلف به وظایف خود عمل کرده و هماهنگ جلو بروند.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به پیشرفت بی نظیر مسکن روستایی در استان خاطرنشان کرد: نگاه ما در پروژه ساخت مسکن نگاه ملی است بنابراین در اجرای این پروژه نیز باید سیستمی عمل کنیم اینگونه نباشد که حتی یک بخش با سایر بخش ها مرتبط نباشد.


تعداد بازدید : ۱,۴۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید