جمعه / ۳۱ تیر ۱۴۰۱ / ۱۹:۱۹
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۴۴۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

۳۰ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ۳۰ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در سطح استان از محل مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به بهره برداری رسید.

۳۰ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید
(جمعه ۳۱ تیر ۱۴۰۱) ۱۹:۱۹

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی روز جمعه در حاشیه افتتاح ۳۰ زمین چمن در سطح استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: نهضت ایجاد زمین های چمن مصنوعی در استان به برکت سفر ریاست محترم جمهور شکل گرفت.

وی افزود: امروز ۳۰ زمین چمن مصنوعی در سراسر استان افتتاح شد که با توجه به اینکه ۱۰ زمین چمن نیز قبلا مورد بهره برداری قرار گرفته بود در مجموع از ابتدای سال تاکنون ۴۰ زمین چمن احداث شده است و ۱۵ زمین چمن نیز تا مرداد ماه سال جاری و ۳۰ زمین چمن دیگر تا پایان سال ساخته می شود.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: در استانی هستیم که مواد مخدر آسیب فراوانی را به جوانان و نوجوانان ما وارد کرده و بهترین راه مبارزه با آن ایجاد فضای نشاط برای نوجوانان و اشتغال است.

وی تاکید کرد: استعدادهای زیادی در استان داریم که ممکن است هیچگاه شکوفا نشود مگر اینکه زیرساخت‌های لازم توسعه پیدا کرده و یک ساز و کار درست برای استعداد یابی نیز داشته باشیم.

مدرس خیابانی اذعان کرد: یکی از سیاست های مهم ما در حوزه ورزش بانوان بوده است، لذا ایجاد امکانات ورزشی برای این قشر اهمیت فراوانی دارد.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ۲۸۶ قهرمان در سطح ملی و ۱۵۰ قهرمان در سطح بین‌المللی که مدال‌های جهانی و ملی را در حوزه ورزش کسب کردند در استان داریم

تعداد بازدید : ۱,۲۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید