پنج شنبه / ۱۳ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۲۰:۲۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۴۷۱
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

روابط عمومی ها در جنگ روایت ها باید هوشمندانه و روشنگرانه عمل کنند

روابط عمومی ها در جنگ روایت ها باید هوشمندانه و روشنگرانه عمل کنند
(پنج شنبه ۱۳ اَمرداد ۱۴۰۱) ۲۰:۲۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ جواد قنبری روز پنجشنبه در نشست هم اندیشی با مسئولان روابط عمومی فرمانداری های استان اظهار داشت: علاوه بر برگزاری نشست های خبری حتماً باید جلسات همفکری و هم اندیشی نیز با مدیران رسانه‌ها به صورت مستمر برگزار شود تا بین طرفین اطمینان متقابل ایجاد شود.

وی با تاکید بر تاثیر گذاری شبکه های اجتماعی تصریح کرد: روابط عمومی ها حتماً باید با فعالین فضای مجازی منطقه خود ارتباط داشته باشند تا بتوانیم از این فرصت به بهترین نحو استفاده کنیم.

مدیر کل روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان ادامه داد: مسئولین روابط عمومی ها حتماً با مشورت و همفکری فرمانداران محترم، ابتکارات و پیشنهادات خود برای پیشرفت حوزه روابط عمومی شهرستان محل خدمتشان در سال آینده را به مرکز اعلام کنند.

وی با تاکید بر بروزرسانی پرتال فرمانداری ها افزود: روابط عمومی ها باید به صورت رودررو و گسترده با مردم در ارتباط باشند تا علاوه بر انعکاس مشکلات جامعه اطلاع رسانی وقایع نیز به درستی انجام شود.

وی با تاکید بر ارائه محتوای جذاب و اثرگذار خاطرنشان کرد: امروز جنگ جنگ روایت هاست لذا باید در این راستا اخبار به صورت جذاب و مخاطب پسند تولید شود.

مدیرکل روابط عمومی‌ استانداری سیستان و بلوچستان ادامه داد: شبکه سازی اهمیت فراوانی دارد لذا روابط عمومی فرمانداری ها باید به صورت مستمر با فعالان رسانه ای ارتباط داشته باشند.

وی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین خاطرنشان کرد: بانک اطلاعاتی پروژه های شاخص دولت سیزدهم باید به سرعت تدوین و از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی شود.

قنبری با اشاره به انتشار سریع اخبار تصریح کرد: علاوه بر سرعت، دقت، صداقت و حفظ امانت در انتشار اخبار بسیار حائز اهمیت است.

وی تاکید کرد: اخبار مثبت و منفی را باید در کنار هم منتشر کنیم چرا که این امر موجب تاثیرگذاری بیشتر و اعتماد مردم می شود.

مدیر کل روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان اذعان کرد: فرمانداران و مدیران با تایید روابط عمومی مجموعه خود با رسانه ها مصاحبه کنند و از دیدگاه ها و نظرات کارشناسان خبره نیز در زمینه های مختلف استفاده شود.

وی با تاکید بر اینکه طبق آموزه های دین مبین اسلام نقد باید منصفانه باشد، افزود: البته در این دولت به هیچ عنوان نباید از رسانه ها شکایت قضائی انجام شود.

قنبری با تاکید بر لزوم پاسخگویی به افکار عمومی تصریح کرد: خوشبختانه خدمات دولت سیزدهم آنقدر جای اطلاع رسانی دارد که نباید درگیر حاشیه ها شد و با قدرت و قوت کار خودمان را انجام بدهیم.

وی گفت: اگر عملکرد دولت سیزدهم را با دولت‌های گذشته بسنجیم متوجه می شویم عملکرد دولت مردمی آیت الله رئیسی طی یک سال گذشته قابل دفاع بوده است.

تعداد بازدید : ۹۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید