چهارشنبه / ۲ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۱:۵۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۵۱۴
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

یک هزار پروژه در هفته دولت در سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری می‌رسد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در هفته دولت یک هزار پروژه با اعتباری بالغ بر ۸ هزار میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

یک هزار پروژه در هفته دولت در سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری می‌رسد
(چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱) ۱۱:۵۷

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در روز اول هفته دولت با حضور در گلزار شهدای زاهدان به مقام شامخ این گرانقدران ادای احترام کرد و اظهار داشت: آغاز هفته دولت را از مزار شهدا شروع کردیم که این امر نمایانگر این است که ما به برکت همین خون شهدا مسئولیت های دولتی را اشغال کردیم و باید حتماً مسیر این عزیزان را ادامه دهیم.

وی افزود: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر استمرار دفاع، هم اینک در سنگرهای مبارزه با دشمنان قرار داریم؛ لذا امیدواریم به برکت همین خون شهدا بتوانید مطابق منش آنان عمل کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: در هفته دولت عملیات اجرایی ۲۰۰ پروژه دیگر را نیز شاهد خواهیم بود که امیدواریم با هدف محرومیت زدایی بخشی از نیاز استان را برطرف کند.

وی خاطرنشان کرد: از همه ظرفیت ها برای حل مسائل استان استفاده کردیم و با اولویت قرار دادن موضوع آب، راه و مرز این منطقه امیدواریم بتوانیم سیستان و بلوچستان را به محور توسعه استان تبدیل کنیم.

مدرس خیابانی ادامه داد: ۱۵۰ کیلومتر جاده و بزرگراه اصلی در یک ساله گذشته تحویل شد که این امر برای استان اهمیت فراوانی دارد.

وی بیان کرد: جاده یکی از اولویت‌های اساسی استان محسوب می شود چرا که بسیاری از تصادفات منجر به فوت در سیستان و بلوچستان ناشی از همین جاده های دوطرفه و غیر استاندارد است.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر اهمیت زیرساخت راه برای توسعه استان تصریح کرد: هدف نهایی ما در سیستان و بلوچستان تکمیل کریدور شمالی، جنوبی، شرقی، غربی و ساحلی است.

وی خاطر نشان کرد: بیش از ۸۰۰ کلاس درس در هفته دولت تحویل و ۴ مدرسه در حاشیه شهر زاهدان به بهره برداری می رسد.

مدرس خیابانی اذعان کرد: حدود ۹۰ روستا در قالب طرح جهاد آبرسانی از آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند؛ همچنین خط انتقال چاه ژرف شماره ۳ نیز آماده بهره‌برداری است.

وی ادامه داد: ۳۰ مرغداری در سطح استان همچنین پروژه‌های مختلف اقتصادی چون گلخانه، استخر ،شیلات و بوم گردی نیز آماده بهره‌برداری است.

تعداد بازدید : ۹۸۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید