چهارشنبه / ۲ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۲:۵۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۵۱۵
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

لزوم هماهنگی تمامی ادارات و مواکب با ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به تشکیل ستاد مردمی اربعین تمامی ادارات، سازمان ها و مواکب باید با این ستاد هماهنگی و همکاری لازم را داشته‌ باشند.

لزوم هماهنگی تمامی ادارات و مواکب با ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان
(چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱) ۱۲:۵۴
به گزارش روابط‌عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی روز چهارشنبه در جلسه ستاد اربعین اظهارداشت: دو مرز رسمی ریمدان و میرجاوه در بحث ورود زائران اربعین در نظر گرفته شده است.

وی افزود: خوشبختانه زیر ساخت های خوبی در مرز ریمدان و میرجاوه ایجاد شده که امیدواریم به خوبی بتوانیم از زائران اربعین مهمان نوازی کنیم.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: همه دستگاه های خدمات رسان یک نماینده ثابت و تام الاختیار در محل مرز میرجاوه و ریمدان مستقر کنند که حدود یک ماه در مبادی ورود و خروج زائران در این مرز ها حضور داشته باشند.

وی اذعان کرد: سوله های بزرگ مجهز به سیستم سرمایشی، سرویس های بهداشتی، حمل و نقل اوژانس، بهداری سیار، گیت ورود و خروج، سوخت و سایر امکانات لازم برای رفاه حال زائران حسینی تعبیه شده است.

مدرس خیابانی با تاکید بر اینکه پذیرایی از زائران امام حسین (ع) یک کار مردمی محسوب می‌شود، افزود: خدمت رسانی به زائران اربعین قطعاً یک کار مردمی است که همه مسئولان باید برای تسهیل این امر با همه امکانات پای کار باشند.

وی با تاکید بر شناسایی و حمایت از مواکب خاطرنشان کرد: هیچ خللی در کار این افراد ایجاد نخواهد شد و این شناسایی صرفا برای هماهنگی و ارائه خدمات مطلوب است.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: طبق پیش بینی ها در ایام اربعین حسینی با حجم زیاد مسافر در دو مرز ریمدان و میرجاوه مواجه خواهیم شد لذا طبق دستور وزیر کشور در ستاد اربعین امورات باید با هماهنگی فرماندارها پیگیری شود.
تعداد بازدید : ۱,۰۹۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید