پنج شنبه / ۳ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۰:۳۷
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۵۱۶
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

پیام تبریک معاون سیاسی و اجتماعی استاندار به مناسبت هفته دولت

پیام تبریک معاون سیاسی و اجتماعی استاندار به مناسبت هفته دولت
(پنج شنبه ۳ شهریور ۱۴۰۱) ۱۰:۳۷

زمان شتابان میگذرد ؛ مسئولین از هر ساعتی، از هر فرصتی استفاده کنید و نگذارید وقتی را که متعلّق به مردم و متعلّق به اسلام است، تضییع بشود و از همه‌ی امکانات زمانی و وقتی استفاده کنید.

              *مقام معظم رهبری (مدظله العالی)*

پیام تبریک معاون سیاسی و اجتماعی استاندار به مناسبت هفته دولت

هفته‌ی دولت فرصت مغتنمی‌ست برای بازخوانی نقش و وظایف دولت‌‌مردان و قدردانی از همه‌ کارمندان خدوم کشور که در بخش‌های مختلف، متواضعانه برای کسب رضای پروردگار و خدمت‌رسانی به مردم فعالیت می‌نمایند.

با توجه با تأکید *مقام معظم رهبری*(مدظله العالی)  مبنی بر اینکه ما در هر مسئولیتی که هستیم باید با اخلاص، تلاش مناسب ، ابتکار عمل و حرکت انقلابی نیاز مردم و زمان خود را پاسخگو باشیم، بدون شک اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در دولت مردمی وانقلابی سیزدهم در مسیر بهبود شرایط اقتصادی، رفاه و آسایش جامعه و با هدف کاهش مشکلات در عرصه های گوناگون با وجود تحریم های ظالمانه دشمنان خبیث، مرهون زحمات و تلاش صادقانه مردان و زنانی است که در نقاط مختلف میهن پهناور اسلامی به خدمت مشغولند.

امید آن داریم با همدلی و انسجام زیر سایه هدایت‌های مدبّرانه وحکیمانه *مقام عظمای ولایت* (مدظله العالی) در جهت عملیاتی کردن رویکردهای گام دوم انقلاب و با نام و یاد همه شهیدان به خصوص شهیدان والامقام رجائی و باهنر و غلبه بر توطئه‌های دشمنان آینده‌ای روشن و پر امید را برای ایران بزرگ اسلامی و استان شهید پرورمان رقم بزنیم.

                  *رحمدل بامری*
*معاون سیاسی و اجتماعی استانداری

تعداد بازدید : ۹۸۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید