جمعه / ۴ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۴:۱۸
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۵۲۰
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

رفع مشکلات مردم هدف سفر مسئولان کشوری به سیستان و بلوچستان

وزیر دادگستری با اشاره به اینکه هدف سفر های استانی دولت حل مشکلات مردم است، گفت: البته ممکن است همه مشکلات قابل حل نباشد اما قطعاً در بسیاری از موارد گره گشایی می شود.

رفع مشکلات مردم هدف سفر مسئولان کشوری به سیستان و بلوچستان
(جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱) ۱۴:۱۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ امیرحسین رحیمی در حاشیه سفر به سیستان و بلوچستان و با تبریک هفته دولت و قدردانی از تلاش های مسئولان دولتی که در بخش های مختلف استان به مردم خدمت رسانی می کنند، اظهار داشت: امروز از حاشیه شهر زاهدان بازدید کردیم، در مجموع این سفرها برای کمک به حل مشکلات مردم استان انجام می شود و به دولت و مقامات کشوری منعکس خواهد شد.

وی افزود: امروز با حضور تعدادی از مسئولان برای بررسی مشکلات مردم استان در مصلای قدس حاضر شدیم، اگرچه ممکن است مشکلات به طور کامل قابل حل نباشد اما قطعاً تا حدودی گره گشایی می شود.

وزیر دادگستری خاطرنشان کرد: از حاشیه شهر زاهدان هم بازدید کردیم، در مجموع این سفرها برای کمک به حل مشکلات مردم استان انجام می‌شود این مشکلات به دولت و مقامات مسئول ارائه خواهد شد.

گفتنی است؛ میز ارتباطات مردمی به مناسبت گرامیداشت سومین روز از هفته دولت صبح جمعه با حضور امیرحسین رحیمی وزیر دادگستری، حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان قضایی و دولتی این استان در مصلی قدس زاهدان برگزار شد.

تعداد بازدید : ۱,۰۲۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید