دوشنبه / ۷ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۱:۳۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۵۵۶
گزارشگر : ۱۶۷۷
سرویس اخبار برگزیده

کلنگ‌ گازرسانی در شهر علی‌اکبر بر زمین خورد.

دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به سیستان و بلوچستان دارد

کلنگ‌ گازرسانی در شهر علی‌اکبر  بر زمین خورد.
(دوشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۱) ۱۱:۳۶
 
کلنگ‌ گازرسانی در شهر علی‌اکبر  بر زمین خورد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری هامون؛ مراسم کلنگ‌زنی گازرسانی به شهر علی‌اکبر با حضور حاجی‌حسینی فرماندار، میرشکاری مدیر عامل شرکت گازرسانی، حجت الاسلام لطفیان سرگزی  و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و معتمدین برگزار شد.
فرماندار شهرستان هامون در این آئین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنرو رجایی، ضمن اشاره به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیان داشتند اکنون شاهد تحقق یکی از خواسته‌های مهم مردم شهر علی اکبر هستیم .
میرشکاری مدیر عامل شرکت گاز استان در این آئین بیان داشتند: دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به سیستان و بلوچستان دارد و ما امروز شاهد ورود گاز به حوزه سیستان هستیم‌.
وی در ادمه با تشریح وضعیت گازرسانی به ۵ شهر منطقه سیستان افزودند: بعد از رفع نواقص و انجام تست نهایی، گاز به خطوط انتقال این شهرها تزریق خواهد شد.
وی در ادامه با تشریح پروژه انتقال گاز به شهر علی‌اکبر بیان داشتند: برای شهر علی‌اکبر ۱۱ کیلومتر خط تغذیه و حدود ۳۵ کیلومتر شبکه توزیع و یک ایستگاه تقلیل فشار طراحی شده است که با براورد هزینه ۳۵ میلیارد تومانی و تعیین پیمانکار طرح بزودی شاهد اجرایی شدن این طرح خواهیم بود. 
مدیرعامل شرکت گاز استان در پایان این مراسم از فرماندار شهرستان جهت حمایتهای ویژه و تحصیل زمین تقدیر و تشکر نمودند.
تعداد بازدید : ۸۷۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید