پنج شنبه / ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ / ۰۷:۴۴
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۵۷۸
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
با حضور وزیر آموزش و پرورش؛

۱۰۵ پروژه آموزشی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد

وزیر آموزش و پرورش در سفر به سیستان و بلوچستان و در برنامه ای مشترک با نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ۱۰۵ پروژه آموزشی در قالب ۴۲۴ کلاس درس با زیربنای ۲۴۵۱۰ را افتتاح کرد.

۱۰۵ پروژه آموزشی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد
(پنج شنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۱) ۰۷:۴۴

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ یوسف نوری در آیین افتتاح ۱۰۵ پروژه آموزشی ضمن قدردانی از خدمات ارزنده مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف به ویژه ساخت و ساز فضاهای آموزشی، اظهار داشت: ماموریت های فرهنگی، کمک به دولت و کمک به مردم از مهمترین اقدامات شاخص و بارز این نهاد انقلابی است.

وزیر آموزش و پرورش افزود: دولت نیز خود را مردمی و در خدمت به آحاد جامعه می داند و به دنبال تحقق و پیاده نمودن عدالت در همه زمینه هاست.

وی ادامه داد: مشارکت خیرین و مجموعه های خیریه و بطور خاص همراهی نهادی انقلابی مانند سپاه پاسداران، مهمترین جلوه مردمی بودن دولت است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ضرورت تأمین نیروی انسانی ماهر و توانمند در کنار توسعه فضاهای آموزشی، خاطرنشان کرد: از همین روی تقویت و ارتقا جایگاه دانشگاه فرهنگیان به عنوان خط مقدم در این عرصه، امری انکارناپذیر و مهم است.

یوسف نوری بیان کرد: از مهمترین آن اهداف و اولویت‌های دستگاه تعلیم و تربیت، تامین کلاس درس مورد نیاز در مناطق و روستاهای سیستان و بلوچستان است و به هر شکل ممکن و با بهره‌گیری از همه توان و ظرفیت ها بدنبال تحقق آن هستیم.

وی گفت: برای تکمیل پروژه ها و بهره مندی دانش آموزان از فضای آموزشی استاندارد، باید موضوع حصارکشی، تامین سرویس های بهداشتی و تجهیز کامل مدارس به امکانات مورد نیاز با اولویت در دستور کار قرار داشته باشد.

نوری با اشاره به برخی شاخص‌های آموزشی و تربیتی، اظهار داشت: همه اقدامات در مسیر توسعه فضاها با هدف تحقق عدالت آموزشی و پیشگیری از ترک تحصیل، جذب بازماندگان از تحصیل و پوشش حداکثری تحصیلی دانش آموزان صورت گرفته و استمرار خواهد داشت.

تعداد بازدید : ۱,۲۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید