شنبه / ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ / ۲۰:۲۸
سرویس : سایر اخبار
کد خبر : ۱۱۵۸۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس سایر اخبار

۱۶ زمین اهداف پروازی در سیستان و بلوچستان احداث می شود

رئیس فدراسیون تیراندازی از احداث ۱۶ زمین اهداف پروازی در استان سیستان و بلوچستان و سایت تیراندازی در زاهدان خبر داد.

۱۶ زمین اهداف پروازی در سیستان و بلوچستان احداث می شود
(شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۱) ۲۰:۲۸

به گزارش روابط عمومی استانداری؛  سردار مرتضی قربانی اظهار داشت: به لطف خدا و با توجه به بزرگواری و حمایت ویژه استاندار و مسئولان استان سیستان و بلوچستان مصوبات خوبی برای هیات استان داشتیم و قرار شد در ۱۶ شهر و در واقع در ۱۶ نقطه استان زمین اهداف پروازی احداث شود.

وی افزود: مقرر شد یک سایت تیراندازی بین ۳۰ تا ۵۰ خط در زاهدان احداث و تجهیز شود و در اختیار علاقه‌مندان به این رشته قرار گیرد.

همچنین موافقت شد ۵۰ قبضه تفنگ دولول رشته اهداف پروازی (هماک) با قیمت مصوب در اختیار هیات استان قرار گیرد.

رئیس فدراسیون تیراندازی تاکید کرد: شب گذشته با وجود مسئولان استان درگیر امور تدارکات و پشتیبانی حضور زائران پاکستانی در راهپیمانی اربعین بودند، جلسه‌ای را با مسئولان استان و مدرس خیابانی، استاندار سیستان و بلوچستان داشتیم و مقرر شد حمایت‌های خوبی از این رشته در استان انجام شود.

وی با اشاره به پتانسیل بالای جوانان استان سیستان و بلوچستان گفت: با صحبتی که با تیراندازان و مربیان تیراندازی استان داشتم مشخص است که جوانان استان سیستان و بلوچستان از استعدادهای سرشاری برخوردار هستند. این استان ۵ ملی‌پوش در رشته تیراندازی دارد که خانم قلی‌زاده در رده جوانان نیز رکوردهای خوبی را ثبت کرده است.

قربانی یادآوری کرد: از جوانان استان درخواست دارم که با احداث ۱۶ زمین اهداف پروازی و سالن تیراندازی در زاهدان، از امکانات استان بهره ببرند و با توجه به استعداد و توانمندی‌هایی که دارند مدال‌های جهانی و المپیک را برای ایران و این استان به ارمغان آورند.

تعداد بازدید : ۱,۱۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید