چهارشنبه / ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۸:۵۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۵۹۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

شهرداری های سیستان و بلوچستان از بودجه استانی بهره مند شدند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با هماهنگی های انجام شده با سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور شهرداری های استان از بودجه استانی بهره مند خواهند شد.

شهرداری های سیستان و بلوچستان از بودجه استانی بهره مند شدند
(چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱) ۱۸:۵۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ منصور بیجار اظهارداشت: شهرداری های کشور در چهارچوب منابع محلی مکلف به ارائه خدمات به شهروندان هستند و این موجب می شود شهرداری هایی که منابع پایین درآمدی دارند در زیرساخت‌ ها عمدتاً دچار مشکل باشند.

وی افزود: از همین رو دولت سیزدهم برای ایجاد زیرساخت ها از محل منابع استانی اقدام کرده و اعتباراتی به این شهرداری ها اختصاص داده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در سال جاری با ابلاغ سازمان برنامه و بودجه و دستورالعمل اجرایی استانی امکان استفاده از منابع استانی به شهرداری ها برای اجرای پروژه‌های نیمه تمام داده شد.

وی ادامه داد: همچنین با دستور رییس جمهور و تایید سازمان مدیریت برنامه ریزی در ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ امکان اختصاص اعتبار برای پروژه های فصل توسعه و خدمات شهری نیز فراهم شد.

بیجار تاکید کرد: در حال حاضر به دنبال احصای پروژه های نیمه تمامی هستیم تا بتوانیم از محل منابع استانی اعتباراتی را به این پروژه ها اختصاص دهیم.

تعداد بازدید : ۱,۱۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید