پنج شنبه / ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ / ۰۷:۳۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۱۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

مجوز احداث ۲۳ جایگاه عرضه سوخت در سطح استان صادر شده است

استاندار گفت: با پیگیریهای صورت گرفته مجوز احداث ۲۳ جایگاه عرضه سوخت در سطح استان صادر شده است.

مجوز احداث ۲۳ جایگاه عرضه سوخت در سطح استان صادر شده است
(پنج شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱) ۰۷:۳۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اظهار داشت: شاخص میانگین فاصله هر جایگاه سوختی تا جایگاه بعدی در کشور ۴۰ کیلومتر و در استان سیستان و بلوچستان ۱۲۰ کیلومتر است که این امر باعث شده مردم غالباً در صف های طولانی برای تامین سوخت بنزین و گازوئیل انتظار بکشند.

مدرس خیابانی گفت: وزارت نفت این موضوع و عدم صدور مجوز جایگاه سوخت را به بحث قاچاق سوخت در استان سیستان و بلوچستان منوط می داند.

وی تصریح کرد: قاچاق سوخت در استان سیستان و بلوچستان تنها مربوط به این استان نیست و فراورده های سوختی از سایر استان‌های کشور حتی از مرکز کشور به سمت سیستان و بلوچستان و مرز انتقال می یابد که متاسفانه تمام این محموله ها به نام استان سیستان و بلوچستان گذاشته میشود.

این مقام افزود: در حال حاضر با پیگیری‌های انجام شده مجوز ۲۳ جایگاه عرضه سوخت در سطح استان صادر شده که باید پیگیری های لازم برای تحقق و اجرای این ۲۳ جایگاه صورت گیرد.

استاندار تاکید کرد: برای هر جایگاه باید مجوزهای دو منظوره صادر شود و اجرای جایگاه منوط به ایجاد جایگاه سی ان جی گردد چراکه در بحث جایگاه های سی ان جی به دلیل عدم رقابتی بودن این موضوع و عدم صرفه اقتصادی سرمایه گذاری و استقبال بخش خصوصی صورت نمی گیرد.

تعداد بازدید : ۱,۱۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید