دوشنبه / ۱۱ مهر ۱۴۰۱ / ۱۴:۲۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۲۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار:

بازگشت نانوایی های تعطیل شده شهر زاهدان به چرخه فعالیت

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: به دنبال اغتشاشات و اقدامات کور تروریستی اخیر در سطح شهر زاهدان که منجر به آسیب دیدن برخی فعالیت های اجتماعی مردم از جمله تعطیلی بخشی از نانوایی های این شهر تعطیل شده بود، این نانوایی ها به چرخه فعالیت بازگشتند.

بازگشت نانوایی های تعطیل شده شهر زاهدان به چرخه فعالیت
(دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱) ۱۴:۲۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید میدانی از سطح شهر زاهدان و روند خدمت رسانی نانوایی های این شهر گفت: با برگزاری جلسه فوق‌العاده و تصمیمات اتخاذ شده شاهد کاهش صف مردمی درب نانوایی های سطح شهر زاهدان هستیم.
وی افزایش ساعات پخت نان و همچنین افزایش سهمیه از سوی شرکت غله به نانوایی های فعال را از دیگر اقدامات به عمل آمده طی چند روز اخیر برشمرد.
مدرس خیابانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه به لحاظ فراوانی کالاهای اساسی، قیمت این کالاها متعادل شده و هیچگونه کمبودی در این راستا نداریم.
وی اضافه کرد: در رابطه با تامین برنج و گوشت مصرفی مردم نیز هیچگونه مشکلی وجود ندارد و روغن نیز در فروشگاه ها با تخفیف عرضه می‌شود.
استاندار سیستان و بلوچستان در پایان اظهار داشت: هم اکنون زندگی در شهر زاهدان جریان عادی خود را دارد و لازم است مردم و نیروهای نظامی و امنیتی هوشیاری خود را حفظ کنند.

تعداد بازدید : ۱,۲۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید