جمعه / ۱۳ آبان ۱۴۰۱ / ۱۱:۱۲
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۹۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

مردم سیستان و بلوچستان همچون همیشه دل در گرو نظام و انقلاب دارند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان که همه اقشار جامعه در آن حضور دارند این پیام را مخابره می‌کند که همه مردم این استان از هر قشری و در هر لباسی دل در گرو نظام و انقلاب دارند و هیچ کس نمی تواند خدشه ای به آن وارد نماید.

مردم سیستان و بلوچستان همچون همیشه دل در گرو نظام و انقلاب دارند
(جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱) ۱۱:۱۲

به گزارش روابط عمومی استانداری، حسین مدرس خیابانی در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان اظهار داشت: این روز یادآور سوابق طولانی دشمنی آمریکا با میهن اسلامی مان ایران است.

وی افزود: طبیعی است که دشمن از همه حربه های خود برای ایجاد شکاف بین اقشار مختلف جامعه استفاده می کند تا نقشه های شوم خود را عملی نماید.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: هدف اصلی دشمن متوقف کردن حرکت رو به جلو و پیشرفت ایران اسلامی است.

وی تاکید کرد: آنچه در سطح کشور اتفاق افتاده این است که استکبار جهانی از همه ابزارهای خود برای ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم استفاده می کند.

مدرس خیابانی تاکید کرد: سیستان و بلوچستان نیز مستثنی نبوده و مسیر توسعه خود را پیدا کرده و در حال پیشرفت است و دشمن سعی دارد با طرح مسائل حاشیه ای این روند را متوقف کند.

وی خاطرنشان کرد: راهپیمایی ۱۳ آبان که همه اقشار جامعه در آن حضور دارند این پیام را مخابره می‌کند که همه مردم این استان از هر قشری و در هر لباسی دل در گرو نظام و انقلاب دارند و هیچ کس نمی تواند خدشه ای به آن وارد نماید.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: امروز نظام در بالاترین رتبه اقتدار خود قرار دارد و چون همیشه مسیر توسعه خود را ادامه خواهد داد.

تعداد بازدید : ۱,۲۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید