جمعه / ۱۳ آبان ۱۴۰۱ / ۱۴:۱۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۶۹۵
گزارشگر : ۱۶۷۷
سرویس اخبار برگزیده

برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان و انزجار مردم ولایتمدار شهرستان هامون از دخالت غرب در امور ایران

برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان و انزجار مردم ولایتمدار شهرستان هامون  از دخالت غرب در امور ایران
(جمعه ۱۳ آبان ۱۴۰۱) ۱۴:۱۶
برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان و انزجار مردم ولایتمدار شهرستان هامون  از دخالت غرب در امور ایران
راهپیمایی گرامیداشت روز ملی استکبارستیزی با حضور فرماندار شهرستان، فرماندهان نظامی و انتظامی،جمعی از مسئولین، دانش آموزان، دانشجویان و مردم متدین و ولایتمدار هامون درشهرهای محمد آباد و علی اکبر برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری هامون، مراسم یوم الله ۱۳ آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» صبح امروز (جمعه ۱۳ آبان ماه) مصادف با هفتمین روز شهادت جانسوز شهدای مظلوم شاهچراغ  در شهرستان هامون با شعار محوری «١٣ آبان حماسه ایستادگی، مقاومت و استکبار ستیزی» برگزار گردید.
 

مردم شیعه و سنی در شهرستان هامون با حضور گسترده در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان ضمن ترسیم چهره زیبایی از وحدت، همدلی و اتحاد، به خیابان‌ها آمده‌اند تا انزجار و نفرت خود را از دولت مستکبر آمریکا و حامیان آن اعلام کنند.

شرکت‌کنندگان در راهپیمایی با سردادن شعارهای "مرگ بر آمریکا" ، "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر منافق" خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و منافقین داخلی اعلام و بر مواضع اصولی خود و آرمان های شهدا و امام شهیدانپیمانی دوبار بسته اند

 راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان و گرامیداشت روز ملی استکبارستیزی در شهرستان هامون  نیز با حضور گسترده دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم  از خیابان اصلی شهر آغاز و تا محل معیادگاه نماز جمعه  برگزار گردید.

تعداد بازدید : ۴۸۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید