پنج شنبه / ۱۷ آذر ۱۴۰۱ / ۱۴:۴۵
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۴۷
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده

دشمن نمی‌خواهد پیشرفت های ایران اسلامی را ببیند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: شاهدیم که ایران اسلامی به پیشرفت های خوبی دست یافته اما دشمن نمی‌خواهد پیشرفت های ایران اسلامی را ببیند.

دشمن نمی‌خواهد پیشرفت های ایران اسلامی را ببیند
(پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱) ۱۴:۴۵

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ رحمدل با عامری در جمع دانشجویان سراوان اظهار داشت: ما باید ببینیم در گذشته کجا بودیم و آن کجا هستیم.

وی افزود: چیزی که روز دانشجو را ماندگار کرده همین روحیه حق‌طلبی، شهادت طلبی، از خود گذشتگی، تلاش برای آبادانی میهن اسلامی و استکبارستیزی است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه فرهنگ شهادت و ایثار یک فرهنگ ماندگار است تصریح کرد: شاهدیم شهدای ما از زندگی خود گذشته و به جنگ با دشمن رفتند.

وی با اشاره به جانفشانی شهدا به خصوص دانشجویان ادامه داد: آنچه امروز به میعاد ماست بصیرت و بصیرت افزایی، ولایت پذیری و آینده سازی است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: امروز شاهد هجمه عظیم علیه جمهوری اسلامی هستیم به‌طوری‌که ۴۰ روز ۴۰ هزار دروغ ازسوی رسانه‌های معاند منتشر شده است.

رحمدل بامری تاکید کرد: دشمنان هیچگاه نمی خواهند پیشرفت ایران اسلامی را ببینند که نمونه آن در تایخ از جریان ملی شدن صنعت نفت تا لایحه کاپیتولاسیون قابل اثبات است.

وی با اشاره ۸ سال دفاع مقدس تصریح کرد: آنچه صدام را جری کرد حمایت آمریکا بود اما جوانان این سرزمین جان خود را از دست دادند اما نگذاشتند دشمن یک وجب از خاکمان را بگیرد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: در همین دو‌ ماهه اخیر به موفقیت های بزرگی در عرصه های علمی دست یافتیم اما دشمن نمی‌خواهد این پیشرفت ها را ببیند.

تعداد بازدید : ۸۷۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید