جمعه / ۲۵ آذر ۱۴۰۱ / ۱۹:۰۱
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۶۳
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
جمعه های توسعه شهری در زاهدان ادامه دارد؛

از بهسازی میدان کشاورز تا افتتاح دو بخش جدید بیمارستانی در زاهدان

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پروژه ۲۷ هزار متر مربعی میدان و توسعه فضای سبز میدان کشاورز، طرح توسعه بیمارستان بهاران با افزایش ۲۰ تخت و همچنین بخش پی ای سی یو بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) زاهدان افتتاح شد.

از بهسازی میدان کشاورز تا افتتاح دو بخش جدید بیمارستانی در زاهدان
(جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱) ۱۹:۰۱

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در حاشیه بهره‌برداری از میدان کشاورز زاهدان اظهار داشت: تا پایان سال در روزهای جمعه شاهد افتتاح پروژه‌های مختلف شهری در زاهدان هستیم.

وی افزود: از همین رو امروز از پروژه توسعه فضای سبز میدان کشاورز به مساحت ۲۷ هزار متر مربع که در آن ۲ برابر مساحت قبل‌ کف‌سازی شده و می‌تواند به‌مثابه یک پارک بزرگ برای منطقه حاشیه شهر و منطقه «قاسم‌آباد» باشد، رونمایی شد.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: چند پارک دیگر نیز امروز بازدید شد که به‌مرور و هر هفته در مناطق مختلف شهر زاهدان به بهره‌برداری می رسد.

وی خاطرنشان کرد: امروز تلاش شهرداری زاهدان این است که این کلانشهر به یک شهر امن، زیبا و راحت تبدیل شود.

مدرس خیابانی تاکید کرد: امروز شاید بزرگ‌ترین مأموریت و رسالت شهرداری جذب سرمایه‌های مردمی است که در این راستا بسته سرمایه‌گذاری تهیه شده لذا همین‌جا از همه مردم، سرمایه‌گذاران و کسانی که دل در گرو استان دارند درخواست میکنیم برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف وارد شوند.

وی اذعان کرد: زاهدان به عنوان دوازدهمین کلان‌شهر کشور باید حتماً زیر ساخت فضای شهری و محیط پیرامونی‌اش در خور یک کلان‌شهر و در خور شأن و زندگی رفاه مردم خوب و عزیز سیستان‌وبلوچستان باشد.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: یکی از اولویت‌های مهم شهرداری زاهدان امروز کم کردن فاصله بین نقاط حاشیه‌ای و مرکزی است که در صدر الویت های مسئولان شهری قرار دارد.

«افتتاح طرح توسعه بیمارستان بهاران با افزایش ۲۰ تخت و بخش (PICU) بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) زاهدان»

همچنین مدرس خیابانی در حاشیه بازدید از بیمارستان بهاران اظهار داشت: خدمات‌رسانی در حوزه آموزشی و درمانی نیز به اندازه پروژه‌های شهری اهمیت دارد.

وی افزود: امروز شاهد افتتاح طرح توسعه بیمارستان بهاران و پخش (PICU) بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) هستیم که به علت نیاز گسترده تخت های بستری آن نیز بلافاصله پر شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به همسایگی سیستان‌وبلوچستان با کشورهای عربی و ظرفیت بیمارستان های علوم پزشکی این استان توریسم درمانی می‌تواند در توسعه‌ استان مؤثر باشد.

تعداد بازدید : ۱,۱۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید