سه شنبه / ۱۳ دی ۱۴۰۱ / ۲۰:۱۶
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۷۹۲
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

لزوم تهیه طرح هادی تمامی روستاهای سیستان و بلوچستان/ مردم را در امور مشارکت دهید

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: طرح هادی روستاهایی که این طرح را ندارند باید به سرعت تهیه شود و هیچ روستایی بدون طرح هادی در سطح استان نباید باشد.

لزوم تهیه طرح هادی تمامی روستاهای سیستان و بلوچستان/ مردم را در امور مشارکت دهید
(سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱) ۲۰:۱۶

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در نشست با بنیاد مسکن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: باید به روستاها توجه ویژه‌ای کرد و در کف میدان نتیجه آن را دید.

وی با اشاره به اهمیت طرح های هادی روستایی افزود: بسیاری از روستاها هنوز طرح هادی ندارند که این امر قابل قبول نیست.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: طرح هادی باید به سرعت در روستاهایی که این طرح را ندارند اجرا شود و هیچ روستایی بدون طرح هادی در سطح استان نداشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه مجموعه جوانی در حوزه بنیاد مسکن استان مشغول هستند که با توجه به این ظرفیت باید چند برابر کار انجام شود.

کرمی اذعان کرد: کارهای خوبی در حوزه بنیاد مسکن انجام شده که باید ادامه پیدا کرده تا شاهد توسعه استان سیستان و بلوچستان باشیم.

وی ادامه داد: باید مردم را در کارهای مختلف مشارکت داد چراکه هر جا مردم ورود کردند موفق بوده‌ایم.

استاندار سیستان و بلوچستان اظهارداشت: گروه های جهادی باید سازمان داده شوند تا بتوانیم از ظرفیت آنها به نحو مطلوب استفاده کنیم.

وی ادامه داد: کنترل و نظارت در اجرای پروژه ها اهمیت دارد بنابراین با دقت باید کنترل و نظارت انجام شود.

کرمی بیان کرد: در کف میدان روند اجرای پروژه ها کنترل می‌شود بنابراین از روزمرگی دوری کنید چرا که روزمرگی موجب شکست می‌شود.

وی تأکید کرد: هم‌افزایی می‌تواند موجب رشد و پیشرفت شود لذا از توان همه استفاده کرده و افراد را به چالش بکشید و کار را چند برابرم کنید.

استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ما همه باهم برادریم افزود: باید همه دست‌به‌دست هم دهیم و مشکلات استان را برطرف کنیم.

تعداد بازدید : ۸۹۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید