دوشنبه / ۱۹ دی ۱۴۰۱ / ۱۹:۴۰
سرویس : اخبار برگزیده
کد خبر : ۱۱۸۰۹
گزارشگر : ۱۵۷۴
سرویس اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان:

مرز باید به مرکز مبادلات اقتصادی تبدیل شود

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر لزوم ورود سرمایه گذاران به حوزه تولید گفت: مرز باید به مرکز مبادلات اقتصادی تبدیل شود.

مرز باید به مرکز مبادلات اقتصادی تبدیل شود
(دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱) ۱۹:۴۰

به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی در نشست شورای اداری شهرستان میرجاوه ضمن گرامیداشت ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی و حاج قاسم میرحسینی اظهار داشت: تجارت یکی از فرصت هایی است که مرز در اختیار ما قرار داده که باید از آن به نحو مطلوب استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه فعالیت اقتصادی به معنی فعالیت ماندگار است، افزود: مرز باید به مرکز مبادلات اقتصادی تبدیل شود.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: منطقه میرجاوه ظرفیت های بی‌نظیری همچون کشاورزی، معدن و مرز را دارا می‌باشد که باید به فعلیت برسد.

وی تصریح کرد: بازارچه های خرده فروشی اهمیت فراوانی دارند چرا که امتیاز مرز برای ساکنان و رونق بازار همان منطقه است.

کرمی بیان کرد: منطقه ویژه اقتصادی فرصت دیگری برای میرجاوه است لذا بخش خصوصی باید در تجارت وارد شوند و از فرصت مرز برای فعال کردن واحد‌های تولیدی استفاده شود.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: خداوند ثروت زیادی در این استان به ما ارزانی داشته که باید با کار و تلاش از آن بهره ببریم.

وی بیان کرد: ما برای خدمتگزاری به مردم آمده‌ایم و اینکه در اتاق خود بنشینیم تا به ما مراجع کنند فایده ای ندارد چرا که ما آمده‌ایم کار را برای مردم تسهیل کنیم.

کرمی خاطر نشان کرد: همه دستگاه‌ها باید باهم هماهنگ باشند و اگر جایی مانعی وجود دارد که نیاز به دستور است ما شفاف و واضح دستور می‌دهیم.

وی تاکید کرد: اگر محکم در میدان باشیم خداوند به ما کمک خواهد کرد اما زمانی که از یاد خدا غافل شدیم برکت از کار ما می‌رود.

استاندار سیستان و بلوچستان اظهارداشت: هیچ مسئولی حق ندارد از کسی هدیه قبول کند چرا که این امر با تیر خلاص یکسان است.

وی افزود: امروز دشمن به دنبال شکستن اراده‌ها و ایجاد یاس و ناامیدی ست لذا اراده های خود را تقویت کنید.

تعداد بازدید : ۹۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید